सुर्खेत उद्योग वाणिज्य संघको नयाँ नेतृत्वलाई सुझाव र अध्यक्षका योजना (अडियो सुन्नुहोस्)

सुर्खेत, ४ पुस (जागरण) । सुर्खेत उद्योग वाणिज्य संघका नवनियुक्त पदाधिकारीहरुले पद तथा गोपनियताको सपथ लिएका छन् । संघका नवनियुक्त अध्यक्ष धनबहादुर रावतसहित कार्यसमिति सदस्यहरुले एक कार्यक्रमका बिच सपथ लिएका हुन् ।
यही मंसिर २९ गते सम्पन्न निर्वाचनबाट लोकतान्त्रिक प्यानलका रावत अध्यक्षमा बिजयी हुनु भएको थियो । सुर्खेत उद्योग वाणिज्य संघले नयाँ नेतृत्व पाएको छ । यसै सन्र्दभमा सहकर्मी नन्द कठायतले वीरेन्द्रगरका व्यापारीलाई उद्योग बाणिज्य संघको नयाँ नेतृत्वलाई तपाई के सुझाब दिनुहुन्छ ? भनेर सोधेका छौँ ।

सुन्नुहोस् अडियोः

यसैविच, सहकर्मी मुना हमालले नव निर्वाचित अध्यक्ष रावतसंग संघको आगामी योजनाबारे कुराकानी गरेका छौँ । सबै भन्दा पहिला उहाँलाई हामीले आगामी योजनाहरु के के छन् ? भनेर सोधको छौँ ।
सुन्नुहोस् अडियोः