समग्र विकासकै ट्रयाक् खोल्दै कुशे (अडियो सहित)

नन्द कठायत ।
सुर्खेत, ६ फागुन (जागरण) ।जागरणले नियमीत रुपमा स्थानिय सरकारका गतिविधिहरुलाई प्रकाशन र प्रशारण गर्ने गरेको छ । स्थानिय सरकार जनताको सवैभन्दा नजिकको सरकार हो । नजिकको सरकारले गरेका काम नागरिकका लागि चासोको विषयवस्तु हो । स्थानिय विकासका लागि राम्रो काममा प्रोत्साहन र नराम्रो कामलाई खवरदारी जो कोही पनि गर्नैपर्छ ।
अहिले स्थानिय तहहरु चालु आर्थिक वर्षका लागि निर्धारण गरिएका विकासका योजनाहरुको कार्यन्वयन गर्ने क्रममा छन् । चालु आर्थिक वर्षको असारमा भएका गाउँसभाले निर्धारण गरेका योजनाहरु कार्यन्वयन हुँदैछन् ।
स्थानीय सरकार अन्तर्गत हामीले जाजरकोटको कुशे गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष रामछायाँ कुमारी शाहीसँग कुराकानी गरेका छौँ । उहाँलाई सहकर्मी नन्द कठायतले सबैभन्दा पहिला अहिलेसम्म राम्रा कामहरु के के गर्नुभयो ? भनेर सोध्नु भएको छ ।
सुन्नुहोस् कुराकानीः